Hodnocení od zákazníků:

„Agentura Aithér PR Agency je malá PR agentura zabývající se public relations v oborech fashion a design. Naše spolupráce s Michaelou Melišíkovou začala v roce 2011 a jejích služeb chceme využívat i nadále, protože je spolehlivá, ochotná, přátelská, má vystupování na odpovídající úrovni a u našich klientů je oblíbená. Jejích služeb využíváme především pro našeho klienta – britskou společnost Marks & Spencer. Při osobních návštěvách a při jednáních v Praze se zástupci z centrály z UK pro nás paní Melišíková překládá a využívá přitom odbornou marketingovou a PR terminologii. Zajišťuje pro nás také překlady textů pro centrálu, překlady tiskových zpráv, pwp prezentací apod."

Světlana Pospíšilová, PR Director, Aithér PR Agency, PR Director

 

„Paní Michaela pracuje velmi rychle a ochotně. S překladem jsem byl velmi spokojen. Spolupráce byla naprosto bezproblémová.

Jakub Žwak - www.seznamovacivecer.cz

 

Paní Michaela pro naši organizaci vypracovávala překlad právního textu. Ten byl přeložen velmi kvalitně, oceňujeme zejména precizní překlad odborných termínů. Během překládání došlo k několika změnám v českém textu, ty vždy ochotně a velmi rychle zapracovala. Její práci i přístup lze označit za nadstandardní.“

Sandra Pašková — Liga lidských práv

 

„Výborná spolupráce, řešili jsme překlad Společenské smlouvy pro LLC společnost v USA. Komunikace přes email i telefon absolutně profesionální a zároveň naprsto lidský přístup. Překlad jsme obdrželi do čtyř dnů! Ještě jednou děkuji, jsem si jist, že v budoucnu vašich služeb znovu využijeme.

Martin Risica, www.iconquestusa.com

 

„Paní Melišíková pro naši společnost Cushman & Wakefield překládala několik odborných textů. S její prací jsme byli opravdu spokojeni. Překlady byly dodány v domluveném termínu a bez jakýchkoliv připomínek. Určitě její služby využijeme i v budoucnu."

Kateřina Klimešová, Senior HR Administrator, Cushman & Wakefield

Michaela pro nás správně a včasně přeložila technický statistický text, který shrnoval nejvýznamnější zjištění o rozvoji informačních technologií v ČR. S její prací jsem byl velmi spokojen a rád s ní spolupracuji i nadále."

Martin Mana, Český statistický úřad

 

„ U paní Melišíkové jsme objednali několik překladů. Ty byly vždy dodány v domluvených termínech a bez jakýchkoli nedostatků. Její čeština je navíc vytříbená a vždy přesně odpovídala našim, ne vždy jednoduchým formulacím ve scénářích z různých dob a prostředí. Velmi dobré byly i překlady odborných právních textů. “

Pavel Typolt, Wilma Film s.r.o.

 

„We highly recommend the interpretation services of Michaela. Reliable and professional, we would be delighted to work with her again if we film in the Czech Republic."

Liz Van GelderKama Conseil

 

„S paní Michaelou se mi spolupracovalo velice dobře. Musím ocenit hlavně profesionalitu, odbornost, rychlost a její vstřícnost vůči zákazníkovi při zpracování odborných materiálů pro naši společnost. Mohu jedině doporučit!"

Ing, Miloš Jonák, jednatel ve společnosti Jonák Audit s.r.o.

 

„Doporučuji za skvělou komunikaci, kvalitní překlad smlouvy a dochvilnost."

Monika Ernst, Barevný svět jazyků, s.r.o.

 

Paní Michaela Melišíková pro společnost ALO jewelry s.r.o. pracuje od roku 2011. Zajišťuje simultánní tlumočení PR a marketingové manažerce a jednateli společnosti pro novináře ze zahraničí – návštěva společnosti, prohlídka výrobních prostor a technologií a představení nových kolekcí šperků, doprovází a překládá výrobnímu řediteli na výstavě Baselword ve Švýcarsku, zajišťuje odborné překlady při objednávkách technologií ze zahraničí. S její prací jsme velmi spokojeni.

Ivo Weber, ALO Jewelry

 

Michaela Melišíková je nejen velmi schopná překladatelka a učitelka, ale osobně i velice příjemná žena. Její překlady a hodiny angličtiny byly pro mě velkým přínosem. Je to spolehlivá profesionálka, jejíž služby mohu všem jen doporučit. Přesnost, dochvilnost a dodržování termínů jsem velmi ocenila. Děkuji!"

Olga Hodrová

 

„Vždy proběhlo vše v pořádku, jak se vše dohodlo, tak se udělalo, nemám připomínky, mohu doporučit."

Roman Levy


„ Michaela Melišíková pro mě zpracovala několik překladů, byla jsem s ní velice spokojena. Doporučuji i ostatním poptávajícím ke spolupráci. “

Lucie Kačerová

 

„ S paní Melišíkovou jsem nadmíru spokojena.Vždy dostojí termínu. Vřele a ráda její služby všem doporučím. “

Nikol Fee

 

„Naše spolupráce začala na doporučení a nemohli jsme mít větší štěstí při výběru lektorky AJ. Učila u nás studenty na různých úrovních angličtiny, obsah lekcí upravovala dle potřeb a zájmů studentů, studijní materiály byly různorodé a lekce byly vedeny tak, aby bylo studentům umožněno aplikovat nově získané znalosti v reálných běžných situacích. Přestože je Michaela i „přísná“ lektorka, její pozitivní nálada, energie a nadšení pro angličtinu zajistily nadšení i u studentů. Byli jsme velmi spokojeni a rozhodně můžeme spolupráci doporučit!"

Mgr. Eliška Streitová